زنت را دوست داشته باش نه کولر را!

زنت را دوست داشته باش نه کولر را!

زنت را دوست داشته باش عنوان مقاله‌ایست که در آن قصد داریم به مزایای زنت (Zent) که یک دستگاه هواساز فوق العاده می‌باشد بپردازیم و نسبت به کولر آبی که در همه خانه‌ها وجود دارد با یکدیگر مقایسه کنیم. پس در ادامه با یکی دیگر از مقالات ایمن تهویه الوند در بخش وبلاگ با ما همراه باشید، اما بهتر است قبل از شروع به مطالعه این مقاله ابتدا به لینکی که ادامه قرار می‌دهیم مراجعه نمایید و با زنت آشنا شوید.

[su_box title=”مطالعه این مطلب را به هیچوجه از دست ندهید!” style=”bubbles” box_color=”#0d1eff” title_color=”#ffffff” radius=”15″]

زنت چیست و معرفی کامل آن

[/su_box]

زنت را دوست داشته باش !

در ابتدا لازم است بگوییم که در صورتی که مقاله فوق را مطالعه نکرده‌اید، زنت به معنی یک دستگاه هواساز می‌باشد که از مخفف سه کلمه زمستانه، نیمه و تابستانه نشات گرفته شده است. حال اولین سوالی که مطرح می‌شود و عنوان مقاله ما نیز می‌باشد ” زنت را دوست داشته باش ” چه جوابی باید به آن داد!

کولرهای آبیی که در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد نسبت به زنت معایب بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تهویه مطبوع نامناسب اشاره کرد. کولر آبی زمانی که شروع به کار می‌کند سر و صدای زیادی نیز از خود تولید می‌کند که حجم این صداها در زنت بسیار کمتر است و علاوه بر آن کولر آبی تنها عمل سرمایش را انجام می‌دهد در صورتی که هواساز زنت حالت گرمایشی نیز خواهد داشت و به سادگی هر چه تمام‌تر می‌توان آن را در هر فصلی بر روی مود مشخص خود قرار داد تا از وجود هوای پاکیزه و مناسب نهایت استفاده را برد.

برای زنت ارزش قائل باش !

برای زنت ارزش قائل باش چرا که استفاده کردن از این دستگاه باعث می‌شود آلاینده‌های موجود در فضا به صورت چشم گیری کاهش پیدا کند و سلامتی شما به خطر نیفتد. به دلیل استفاده کردن از پوشال درون کولرهای آبی و میزان تراکمی که پوشال دارد معمولا گرد و غبار از پوشال رد شده و بدون آن که خودتان بدانید هوایی سرشار از آلاینده‌ را تنفس خواهید کرد. اما در زنت‌ها دیگر از پوشال خبری نیست و به جای آن از پد سلولزی استفاده می‌شود که به دلیل ساختار آن موجب سرمایش/گرمایش بهتر و همچنین موجب جلوگیری از ورود آلاینده ها به درون دستگاه و سپس پخش شدن در هوا می‌شود. در این راستا نیز به صورت کامل برای آگاهی هر چه بیشتر از انواع هواسازها، در یک مقاله به بررسی جامع پد سلولزی با پوشال پرداخته‌ایم که می‌توانید برای شناخت هر چه بیشتر پد سلولزی به لینکی که در ادامه می‌آید مراجعه کنید.

[su_box title=”مطالعه این مطلب را به هیچوجه از دست ندهید!” style=”bubbles” box_color=”#0d1eff” title_color=”#ffffff” radius=”15″]

پد سلولزی جایگزین پوشال کولر آبی

[/su_box]

پد سلولزی جایگزین پوشال کولر

از آنجایی که همواره کولرهای آبی از شهرت بیشتری بین عامه مردم برخوردارند، میزان استفاده کولر آبی نیز بسیار بیشتر از زنت بوده که عمده دلیل آن عدم شناخت مردم از زنت است، زنت در مدل های مختلفی مانند زنت پشت بامی ، زنت ایستاده و زنت زیر سقفی در ایمن تهویه تولید می‌شود. همچنین علاوه بر زنت، ایرواشر نیز دیگر دستگاه هواساز مطلوب و بهینه‌ای می‌باشد که تفاوت کمی با زنت دارد و انتخاب بین آن‌ها تنها وابسته به شرایط محل استفاده از هواساز دارد. زنت را دوست داشته باش و برای زنت ارزش قائل باش تا در محیطی که هوایی پاکیزه، مطبوع و مطلوب دارد به کیفیت لحظات خود بیفزایید؛ همچنین در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های نگهداری دستگاه هواساز نیز صرفه جویی قابل توجهی خواهید داشت.

امیدواریم از این مقاله که در بخش وبلاگ ایمن تهویه الوند تهیه شد استفاده کافی را برده باشید. کارشناسان ایمن تهویه الوند همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به شما می‌باشند.

آخرین مقالات

خدمات ایمن تهویه

پیشنهاد ویژه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واحد فروشواحد خدماتکارشناس