هدر ایمن تهویه الوند ایرواشر
 1. صفحه اصلی
 2. /
 3. خدمات
 4. /
 5. طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو

طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو

هدر ایمن تهویه الوند ایرواشر
طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو

ایرواشر از جمله هواسازهایی بوده که امروزه میزان استفاده از آن با سرعت بالایی رو به افزایش است. از همین رو می‌توان متوجه شد که این دستگاه دارای کیفیت بالایی بوده و در میان مردم روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. اما همانطور که هر دستگاهی طول عمر مفید دارد دارد، طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو را در ایمن تهویه الوند برای اولین بار میان تمامی تولید کنندگان ایرواشر به اجرا در آورده‌ایم و تمامی کسانی از که از این دستگاه بهره می‌برند می‌توانند دستگاه کهنه خود را به ما داده و به جای آن ایرواشر نو با بهترین متریال و شرایط دریافت کنند.

فرم طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو

با استفاده از فرم زیر شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز را برای ما ارسال کنید و در سریع‌ترین زمان در رابطه با طرح تعویض دستگاه، کارشناسان ایمن تهویه الوند با شما تماس بگیرند.

برای تماس با کارشناس روی شماره کلیک کنید: 09122700453

میزان طول عمر ایرواشر چقدر است؟

طول عمر دستگاه ایرواشر در صورتی که با توجه به نکات بالا در شرایط ایده آل بوده باشد 15 سال است، اما با توجه به تجربه‌ای که ایمن تهویه الوند در طول سالیان متوالی کسب کرده، میانگین عمر ایرواشر (زنت) در تمامی شرکت‌های تولید کننده با کیفیت‌های مختلف، بین 8 تا 15 سال بوده است. شرکت ما جهت آسایش و رفاه حال دارندگان ایرواشر / زنت، طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو را گذاشته است که شما می‌توانید دستگاه کهنه خود را با قیمت ایده آل به ما دهید و به جای آن دستگاه نو با برگه گارانتی کتبی کیفیت دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

از کار افتادن ایرواشر

معمولا پس از چند سال استفاده از دستگاه هواساز، نیاز است تا آن را به طور اساسی تعمیر کرد که همین امر نیز مستلزم آن است تا در وحله اول امکان تعمیر وجود داشته و در وحله دوم نیز صرفه اقتصادی داشته باشد. از آن جایی که پس از به مشکل خوردن دستگاه به دلیل کهولت سن، ممکن است پس از تعمیر نیز قسمت دیگری از هواساز به مشکل خورده و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه داشته باشد، تعویض ایرواشر دست دوم با نو می‌تواند ایده آل ترین گزینه از جهت کیفیت هوادهی و اقتصادی باشد. میزان عمر هر دستگاه وابسته به نکات مختلفی می‌باشد که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

طرح تعویض ایرواشر دست دوم با نو

تعویض ایرواشر دست دوم با نو

دستگاه ایرواشر به طور میانگین پس از 8 الی 15 سال نیاز به هزینه کردن برای تعمیر و یا تعویض قطعات خود خواهد داشت که از جمله قطعاتی که مصرفی بوده و پس از مدت زمان مشخصی (درصورت نگهداری صحیح) نیاز به تعویض و تعمیر خواهند داشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پمپ
 • نازل
 • فیلتر هوا
 • سلولز
 • کویل
 • فن

تعدادی از قطعاتی که پس از چند سال ممکن است با مشکل مواجه شود در بالا ذکر شد، برای مثال در صورتی که از ایرواشر به خوبی نگهداری نشده باشد و کویل آن به موقع شستشو داده نشود، باعث رسوب بستن کویل شده و مجبور به تعمیر در صورت امکان و یا تعویض آن شود. یا فن ممکن است پس از مدتی خراب شود که از جمله دلایل از کار افتادگی فن می‌توان به سوختن خازن ترموستات و یا خراب شدن بلبرینگ‌های فن اشاره کرد. در صورتی که دستگاه مشکلات زیادی داشته باشد تعویض ایرواشر دست دوم با نو می‌تواند بهترین ایده ممکن باشد چرا که حتی با هزینه‌های مختلف جهت تعمیر نیز ممکن است دستگاه کارایی اصلی خود را از دست بدهد و رضایت شما را با توجه به هزینه‌ها برآورده نکند.

مطالعه این مطلب را به هیچوجه از دست ندهید!

نحوه کارکرد ایرواشر و مزایا معایب آن

طول عمر ایرواشر به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که گفته شد هر دستگاهی دارای طول عمر مفید است اما این طول عمر وابسته به چه عواملی می‌باشد؟

*تعویض ایرواشر دست دوم با نو* از جمله اولین و مهم‌ترین نکاتی که میزان طول عمر ایرواشر را مشخص می‌کند، کیفیت متریال مورد استفاده برای ساخت دستگاه بوده که اگر از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد، علاوه بر بروز مشکلات فراوان هنگام استفاده، طول عمر مفید دستگاه نیز به کاهش پیدا می‌کند. همچنین علاوه بر کیفیت متریال، شرکت تولید کننده ایرواشر نیز بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر قطعات با مهندسی صحیحی درون دستگاه قرار نگرفته و تولید و مونتاژ نشده باشد، دستگاه دچار اختلالات مختلفی می‌شود. از دیگر عوامل موثر در طول عمر دستگاه می‌توان به نکات زیر اشاره کرد.

 • استفاده صحیح از دستگاه
 • نصب صحیح توسط کارشناس
 • تمیز نگهداشتن مداوم دستگاه
 • عدم وجود اختلالات برقی
 • شرکت تولید کننده
 • متریال مورد استفاده در ساخت
 • و …

اقدام به تعویض ایرواشر کهنه با نو

برای تعویض ایرواشر دست دوم با نو شما می‌توانید با پر کردن فرم درخواست تعویض آمده در بالا ما را مطلع سازید و یا با شماره 09122700453 تماس بگیرید و با تبادل اطلاعات مورد نیاز صاحب مناسب‌ترین هواساز که مورد نیازتان است شوید.

ایمن تهویه الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

استعلام قیمت ایمن تهویه الوند
کار کرد دستگاه چگونه است؟
دستگاه در چه ابعادی تولید می‌شود؟
بهترین محل قرار گیری دستگاه کجاست؟
دستگاه با چه قدرتی برای شما مناسب است؟
انجام پروژه‌تان چه میزان هزینه دارد؟

همین حالا تماس بگیرید

آخرین مطالب ایمن تهویه

فهرست